Gündem

Sweatshirt Modelleri

Sweatshirt Modelleri

Bu günlerde bayan sweatshirt modelleri arasında popüler olan kısa sweatshirtler, trend olan yüksek belli kıyafetlerin en güzel tamamlayıcısı oluyor. Crop kesim sweatshirt sayesinde beli dar görünüyor. Kişisel zevkleri ön plana çıkartmak için tasarlanan bu kısa sweatshirtler hem yaz hem de kış aylarında tercih ediliyor.

Bayan sweatshirt modelleri çok çeşitli olup, bazıları şık ve sportif görünmektedir. Şık görünmek istiyorsanız fırfırlı bir sweatshirt öneriyoruz. Kurtarıcı olarak kullanılabilecek bu parçalarla kombin yapmak çok daha kolaydır.

Bayan Sweatshirt Modelleri

Kadınlar için farklı sweatshirt modelleri vardır. Bolun kollu croplar ise bambaşka bir görünüm sunuyor. Farklı renkleri bir araya getirerek farklı tarzlarda sweatshirtler elde edebilirsiniz. Trend olan ürünlerden biri de desenli sweatshirtlerdir. Zebra, leopar ve kamuflaj  sweatshirtler ise bambaşka bir tarz yaratan modellerdir. Kamuflaj deseni, giyim sektöründe  de sevilen bir modeldir ve sweatshirtlere de yansımıştır.

Erkek Sweatshirt Modelleri

Erkek sweatshirt modelleri de oldukça farklı varyasyonlarda mevcuttur. Hem bol sweatshirt modelleri hem de bedene oturan sweatshirt modelleri var ancak farklı desen ve renklere sahiptir. Oversize sweatshirt modelleri özellikle erkeklerin gözdesi. Geniş kesimi sayesinde oldukça rahat bir üründür. Tişörtlerin yerine sıklıkla tercih edilen sweatshirtler, giyerken ve çıkarırken rahatlık sağlar.

Erkek sweatshirt modellerinin farklı tarzlarından biri de kapüşonlu çeşididir. Kapüşonlu sweatshirtler özellikle sonbahar ve kış gibi soğuk mevsimlerde tercih edilmektedir. Çeşitli kumaşları bir araya getiren çok parçalı bir sweatshirt, şık bir izlenim bırakıyor. https://www.maymuun.com/sweatshirt sitesinden sweatshirt modellerine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.