Gündem

Pdks

      

PDKS, yeni nesil tüm işletmelerin zamandan tasarruf ederek ve hatasız çalışma noktasında önemli bir kavram haline gelmiştir. PDKS’nın açılımı “Personel Devam Kontrol Sistemi” olarak karşımıza çıkmaktadır. PDKS genel hatlarıyla firmalarda çalışan personellin işe devamlılığın takip edebilen otomasyon yazılım programıdır. Genel çerçeve olarak bu şekilde ifade edilse de PDKS, şirketler için birçok avantajı içerisinde barındırmaktadır. Firmalar ihtiyaçlarına göre ve işleyişlerine göre turnike, kartlı geçiş, parmak izi okuyucu, yüz tanıma veya biyometrik geçiş sistemlerinden birini tercih edebilmektedir. Pdks program, web pdks, personel takip gibi isimlerle anılan PDKS, firmalar bünyesindeki çalışan personelleri giriş ve çıkış saatleri dahil olmak üzere birçok haklarını takip etme olanağı bulunmaktadır. İşletmelerdeki çalışan personelin yaptığı faaliyetleri takip etmeye yarayan bu sistem, performans yönetimi için  de vazgeçilmezdir. PDKS ilk olarak personellerin çalışma sürelerini doğru hesaplaması ve bordroların düzgün ve kolay bir şekilde oluşturulmasına sağlamasıyla dikkat çekmektedir. Personel normal mesaisi, işe geç girişi, işten erken çıkışı, fazla mesaisi, izin veya raporlu günleri manuel olarak değil, otomatik olarak elde edilir ve istenilen şekilde raporlanabilmektedir.    

Uluslararası ve ulusal çapta hizmet veren işletmeler için en önemli kavramlar arasında zaman bulunmaktadır. Zamanı doğru bir şekilde kullanarak tasarruf sağlayan firmalar bu avantajı maddi olarak kendilerine yansıtabilmektedir. Bu nedenle iş geliştirme noktasında yapılan yatırımlar genellikle zaman tasarrufuyla ilgili olmaktadır. PDKS da tam bu noktada firmalar için sunduğu avantajlar sayesinde zaman kazandırmaktadır. Bu sistem sayesinde çalışma saatler, tatil günleri personellerin, fazla mesai ücretleri, yemek molaları gibi birçok detay doğru ve hızlı bir şekilde hesaplanmaktadır. Tüm bu avantajlar ise doğru maaş bordrosu hazırlanabilir. İşletmelerin güvenliği açısından da önemli olan bu sistem, içeriğe giren çıkan kişileri denetleyerek, güvenlik zafiyetinin önüne geçmektedir. İşletmelerin kullandıkları diğer muhasebe veya insan kaynakları programlarına kolay bir şekilde entegre edilerek, ihtiyaçlara sorunsuz bir şekilde karşılık verilebilmektedir.

Ergosis, sektörde uzun yıllar elde ettiği tecrübeler sayesinde PDKS, noktasında en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Türkiye’de biometri alanında verdiği doğru hizmetlerle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Türkiye biyometri konusunda altyapı ve bilgi birikimine istenilen seviyeye yeni yeni yaklaşırken, Ergosis yurtdışında verdiği hizmetlerle en gelişmiş ülkelerin seviyesine ulaşmıştır. Yenilikçi ürün ve hizmetlerle, Türkiye’nin adını dünya pazarlarında duyurma vizyonuna sahip Ergosis, herkes tarafından kolay anlaşılabilir arayüz imkanı sayesinde rahatlıkla kullanım imkanına sahip hizmetlerle, en doğru hizmeti sunmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri