Sponsorlu Bağlantılar

Özel Eğitimin Yeni Adresi Gaziantep’te

Özel Eğitimin Yeni Adresi Gaziantep’te

Web sayfası Gaziantep’te eğitim hayatına 2011 yılında hizmet vermeye başlayan üniversitenin resmi sayfası olarak özel üniversite eğitimi almak isteyen kişilerin bilgi edinmesini sağlıyor. Sitede üniversitede bulunan bölümler, yönetim kadrosu, üniversitede yapılan araştırmalar ve burslara dair bilgiler bulunuyor.

Üniversitenin Bölümleri

Özel üniversitede eğitim almayı düşünen kişiler için üniversitenin fakülte ve bölümleri sayfada yer alan akademik kategorisinde bulunuyor. Bu bölümü inceleyen kişiler üniversitenin mimarlık, eğitim, mühendislik, iletişim, hukuk ve sağlık bilimleri fakültelerine sahip olduğunu öğrenebiliyorlar.

Sayfada yer alan linkler sayesinde de fakültelerdeki bölümlere ve ders programlarına ulaşabiliyorlar. Ayrıca üniversitede bulunan enstitüler ve eğitim merkezleri hakkında bilgilerde akademik bölümünde yer alıyor.

Aday Öğrenciler İçin İçerikler

Üniversitenin tanıtımının yapıldığı web sitesinde aday öğrenciler için yararlı olacak içerikler bulunuyor. Taban puanlarının paylaşıldığı tabloda öğrencilerin burslu olarak üniversitede okuyabilmek için almaları gereken puan yer alıyor.

Üniversiteyi tercih etmek isteyen kişiler paylaşılan taban puanları sayesinde üniversiteyi tercih edip edemeyeceklerini öğreniyorlar. Ayrıca aday öğrenciler üniversitenin burs olanaklarını, ücretlerini ve tanıtım kataloglarını web sayfasından öğrenerek tercihlerine karar verebiliyorlar.

Akademik Takvimi Öğrenme İmkanı

Üniversite için hazırlanan web sayfası yeni öğrenciler dışında okulda eğitim gören öğrencilere de hitap ediyor. Öğrenciler web sayfasına girerek akademik takvim bilgisine ulaşabiliyorlar. Aynı zamanda online işlemler bölümünde internet üzerinden başvuru, sınav sonucu öğrenme ve öğrenci işlerine ulaşma imkanını bulabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir