Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Nedir? Neler Yapabilir?

Medyum Nedir? Neler Yapabilir?

Medyum kelimesi köken olarak Latinceye dayanmaktadır ve bu dildeki aracı anlamına gelen ‘medium’ kelimesi ile bağlantılıdır. Bu kelimenin dilimize gelişi ise Fransızcadan gerçekleşmiştir. Medyumların, Allah vergisi olan bazı yetenekleri vardır ve bunlar sayesinde kendilerine has bir önsezileri oluşur. Bu da insanları çözümleyebilme ve gelecek zamanı görebilme gibi işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlar.

Medyumların Bilebildikleri Şeyler Nelerdir?

Medyumlar, dünyaya gelmeleri ile beraber kazandıkları güçlü öngörü yetenekleri sayesinde pek çok konuyu bilebilirler. Özellikle bir insana bakarak onun geçmişte yaşadıklarını veya gelecekte yaşayacaklarını bilebilmeleri, onların insanlar tarafından sıkça tercih edilmelerini sağlar. Bunun yanı sıra faili belli olmayan suçları kimin işlediğini ve kayıp vaziyette olan eşyaların yerlerini de bilebilirler. Ayrıca medyumlar, insan zihni ile doğrudan bağlantı kurmaları sayesinde onların o anki düşüncelerini de bilebilecek öngörüye sahiplerdir.

Medyumlar Hangi Yetilere Sahiplerdir?

Medyumlar, sıradan bir kişi tarafından gerçekleştirilmesi imkansız olan bazı olayları, sahip oldukları yetenekler doğrultusunda gerçekleştirebilirler. Bu yeteneklerinin en meşhur olanları ise büyü tespiti yapabilme ve o büyüyü bozabilme yetileridir. Bununla beraber geleceği de görebilmeleri sayesinde insanların karşılaşabileceği kötü durumları tespit ederek, önlem alınmasını sağlarlar. Ayrıca duru görü ismindeki yetileri sayesinde olaylara başka bir boyuttan göz atarlar ve bu olayların iç yüzlerini görebilirler. Medyumların bir başka yetisi ise kişilerin hayatları hakkında çıkarım yapabilmeleridir. Bunu da o kişinin doğduğu saatteki yıldızların konumlarına göre belirler.

Medyum Olunduğuna Yönelik Belirtiler

Bu kişiler doğuştan bazı yeteneklere sahiplerdir ve bunlara sahip olunduğu bazı belirtiler ile ortaya çıkabilir. Özellikle medyum olan kişide mutlaka kuvvetli bir sezgi bulunması gerekmektedir. Bunun yanı sıra insanların zihinlerine girerek onların düşüncelerini okuyabilme ve geçmiş veya gelecek olayları görebilme gibi yetenekleri de bulundurmalılardır. Ayrıca medyumların ruhlar ile iletişimde olmaları ve bu iletişim esnasında korku yaşamamaları gerekir. Çünkü ruhlar da bir medyumu tanırlar ve ona yardımcı olmak adına sorduğu sorulara cevaplar verirler.

Bir Medyumun Güvenilir Olduğu Nasıl Anlaşılabilir?

Dünyanın her yerinde insanları kandırmaya ve kendi çıkarını sağlama çalışan dolandırıcı kişiler bulunmaktadır. Bu kişilerin kendilerini medyum olarak tanıtarak da insanları hem maddi hem manevi zarara uğrattıklarına sıkça rastlanır. İşte bu yüzden insanlarda medyuma nasıl güvenileceğine dair soru işaretleri oluşmuştur. Bir medyumun gerçekliği tespit etmek için, onun uygulamalarına ve söylemlerine bakmak gerekir. Bununla beraber medyum olduğunu söyleyen kişi, bir eğitim gördüğünü ifade ediyorsa, o kişiye kesinlikle güven duyulmamalıdır. Çünkü, medyumluğa dair bir kitap veya okul bulunmaz.

Medyum ve medyumluk dışında Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü başta olmak üzere büyü türleri hakkında da merak ettiklerinize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir