Sponsorlu Bağlantılar

Büyü nedir ve nasıl yapılır?

Büyü nedir

Büyü, tüm dinler tarafından yasaklanan ve kişinin kendisine fayda sağlamak ve başkalarına zarar vermek için yaptığı doğaüstü ve kötü bir yöntem olarak tanımlanabilir. İslam’da yasak olan büyüyü yapan veya yapan kişi lanetlenmiş olur. Ayrıca, göksel dinlerde sihir çalışmak veya işletmek yasaktır. Durugörülerin sihirle çalıştığını gösteren bilgiler yanlıştır. Basiretler sihir konuşmuyor.

Büyü ne amaçla kullanılır?

Farklı amaçlar için kullanılan birçok büyü türü vardır. Yapılan araştırmalar ışığında en yaygın büyü türleri şu şekilde sıralanabilir:

– Bir insanı kendine aşık ederek yapay aşkı ortaya çıkarmak

– Eş sadakatini veya boşanmayı artırmak

– Bekarlar servetini kapat

– Kısırlığı ortaya çıkarın

Birini hasta eder ya da öldürür

– Birinin hayvanlarını sütten kes

– Birinin malını ve ticaretini bozmak

– Kişiyi kötü duruma sokmak

Tüm bu büyülerdeki ortak nokta, birinin diğerini çıkarları için kötü yapmasıdır. Eşler arasındaki bağın onlardan kopmuş gibi görünse de, bundan da kaçınılmalıdır.

Semptomlar neler

Büyülenenlerin tutum ve alışkanlıklarında bazı değişiklikler olabilir. Manevi değişiklikler olabilir. Korkunç rüyalar meydana gelebilir ve bu korku eşliğinde uyanma geceleri meydana gelebilir. Kedi ve köpek gibi hayvanlar genellikle rüyalarda görünebilir. Kalp veya akciğer hastalığı olmasa bile geceleri nefes almada güçlük ve göğüs ağrısı yaşayabilirsiniz. Yalnız kalmak istediğiniz veya yalnızlıktan korktuğunuz durumlar olabilir. Ayak altında ellerde yanma, uyuşma gibi duygular oluşabilir. Ek olarak, sihire maruz kalan insanlar aşırı yorgunluk, endişe, uyuşukluk ve tembellik gibi durumlar yaşayabilir. Ek olarak, paranoya durumu ortaya çıkabilir ve kişinin takip etmesi için bir pay elde edilebilir.

Sihirli Mola

Mümkün olduğunca rahatsız etmesi zor bir durum. Yetkili bir araç tarafından ele alınması gereken bu durum, uzman bilgisi ve bilgisi gerektirir. Her ortamın belirli kullanımları olabilir ve uzmanlık gerektirir. Bu nedenle, durugörü sahipleri bu bilgileri paylaşmaz ve kendilerine saklar. Sanal dünyadan gelen kulaktan dolma bilgiler veya bilgiler ışığında sihirli çarpıtma yapmak ciddi zararlar verebilir. Bu nedenle kişinin büyüyü kendisinin bozmaması ve yetkin bir ortama danışması tavsiye edilir.

Büyü ve büyü ve rahip büyüsünü geri yükleme gibi büyülü türleri merak edip etmediğinizi öğrenmek için web sitemizi ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir