Sağlık

Excel 2010 İndir

Microsoft şirketinin elektronik olarak tabloma yapılması için oluşturduğu program Excel olarak adlandırılmış. Excel geçmiş dönemlerde çok sık olarak kullanımı sağlanmış. Günümüzde ise hala çok sık kullanımı sağlanıyor. Dönemsel olarak sürekli geliştirilerek piyasaya sürülmektedir. Eski Excel sürümleri belirli bir süre sonra Microsoft şirketi tarafından desteklenmemektedir. Bu yüzden artık günümüzde artık Excel 2010 indiruygulamaları kullanılamaz. Çünkü Microsoft şirketi Excel 2010 uygulamasının desteğini bıraktı.

Microsoft şirketinin Excel 2010 sürümünü kullananlar yeni bir Excel sürümüne ihtiyaçları oldu. Microsoft şirketinin en güncel Excel sürümünün fiyatı makul bir fiyat değildir. Pek çok kişinin bütçesini aşar. Fakat Microsoft şirketinin 2013 Excel sürümü kullanılabilir. 2013 Excel sürümü günümüzde makul bir fiyat ile satın alınabilir. Microsoft şirketinin 2010 Excel desteğini bırakması ile 2013 Excel sürümlerinin satışları artış gösterdi. Böylece Excel yeniden kullanılabilir halline gelir.

Excel geniş bir yelpazede kullanılan özel bir yazılım olarak karşımıza çıkar. Bu yazılım sadece ülkemizde değil dünya genelinde de etkili bir düzeyde kullanılmaktadır. Özellikle sayısal verilerin işlenmesinde, özel listelerin tutulmasında ve diğer iş hayatını doğrudan ilgilendiren hususlarda bu üründen faydalanmak mümkündür.

Yeni Sürüm Excel Nasıl Kullanılır?

Günümüzde artık en eski Excel sürümü olarak 2013 Excel sürümleri kullanılıyor. Doğal olarak artık Excel 2010 indir uygulamalarının bir anlamı kalmadı. Çünkü 2010 Excel sürümü Microsoft şirketi tarafından devre dışı bırakıldı. Uygun bütçe ile Excel kullanmak isteyenler ise 2013 Excel sürümünü tercih ediyorlar. 2010 Excel sürümünden 2013 Excel sürümüne satın alınarak geçiş yapılır.

Günümüzde pek çok Microsoft ürünleri satan mağazalar bulunuyor. 2013 Excel sürümünü de yine pek mağazalardan satın alınır. Aslında 2013 Excel sürümünü mağazalar Microsoft office 2013 sürümünü paket halinde satıyor. Microsoft 2013 sürümü ile 2013 Excel sürümünü kullanabilirsiniz. Satın aldığınız mağaza Office 2013 sürümünün kurulması bilgilerini mail ile size iletin sağlıyor. Kurulum aşamasını e postanıza gelen talimatlar ile sağlayabilirsiniz.

2013 Microsoft Ofis için Excel

Microsoft şirketi her Excel sürümünü geliştirerek yeni özellikler eklemektedir. Yenilen Excel sürümleri ile Excel 2010 indirsistemlerinin özellikleri kalmamıştır. 2010 Excel sürümünü de geliştirerek 2013 Excel sürümünü oluşturmuştur. 2013 Excel sürümünde ki özellikler;

  • Veri kullanımlarınız kolaylaşmaktadır. 2013 Excel sürümü Excel’de ki klavye hareketlerinize göre verilerinize ulaşma kolaylığını sunar.
  • Analizlerde karmaşık durumları daha çabuk düzenlenmesini sağlar. Excel’de ki bilgilerin daha kolay keşfedilmesi ile karışık olan analizler kısa sürede tamamlanır.
  • Kolay olarak biçimlendirme özelliği vardır. Sıklık ile kullanılan bilgilerin daha kolay tanımlanmasını sağlar.
  • Geçmiş bilgilere grafik halinde erişim sağlar. Daha önceden düzenli olarak oluşturulan bilgileri zamana göre ayarlamaktadır. Böylece zaman göre o bilgi kullanımını oluşturulması çok kolaylaşıyor.
  • Bilgiler arası gezintiye bir tuş ile sağlar. Ellinizde ki bilgilerin 360 görünümü sağlar. Böylece bilgiler arasında ki bağlantılar rahatlık ile kuruluyor.
  • Bilgileri görsel olarak sunma olanağı bulunmaktadır. Bilgiler sadece rapor halinde sunulmaz. Görsel şema ya da tablolar ile sunumuzu daha iyi anlatabilirsiniz.
  • Zaman ayarlaması yapılabilir. Düzenli olarak kullanılan bilgiyi belirli bir zaman diliminde ki kullanımına zaman ayarlaması yaparak öğrenilmesi sağlar. Böylece zaman ayarlaması ile bilgiler daha net olarak sunuluyor.
  • Animasyon uygulaması özelliği ile Excel’i daha iyi kullanabilirsiniz.
  • Bilgilerinizi hareket ettirebilirsiniz. Excel’de ki bilgilerinizi şema animasyonları ile değişlikleri animasyon olarak izleniyor. Böylece geçmişte ki her değişikliğe rahatlık ile erişim sağlarsınız.

2013 Excel özelliklerini kullanarak çalışmalarınızı güçlendirme imkanını sağlarsınız.

Microsoft Office Uygulamalarında Excel

Microsoft şirketi tarafından Microsoft Office uygulama hizmetleri sunuluyor. Microsoft office uygulamaları genel olarak yedi adettir. Bunlar; word, Excel, power point, outlook, onedrive, onenote ve teams uygulamalarıdır. 2010 yılında bu uygulamaların piyasaya sürülen sürümlerinde Excel 2010 indir uygulamaları çıkmıştır. Excel ile tablolamalar çok daha başarılı olarak sunuluyor. Excel uygulamasının amacı da kaliteli olarak tablolamalar yapmaktır.

2010 yılında öne sürülen 2010 Excel uygulamasının Microsoft tarafından bağlantısı kesilmiştir. Çünkü pek çok yeni Excel sürümü güncellendi. Bu sebepten dolayı artık Excel 2010 indir uygulamaları günümüz için geçersizdir. https://enucuzlisans.com/office-2013-bireysel-dijital-lisans/ internet sayfasından güncel Excel ürün anahtarlarını temin edebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir