Gündem

Vega hap cinsel gücü artırıcı ilaçlar

Vega hap cinsel gücü artırıcı ilaçlar içinde en etkili haplardan birisidir. Vega hapının bu büyük ve güçlü tesiri yardımıyla oldukça adam ve kadın mutlu olmakta, cinsel ilişkileri daha zevkli hale getirmektedir. Vega 100 hap içinde sildenafil etken maddesini barındırmaktadır. Sildenafil müessir maddesi cinsle isteği artırmakla birlikte penisi olabildiğince erekte etmektedir. 

Vega hap içinde bulunan sildenafil maddesi sayesinde erekte etmektedir. Ancak onun bu erekte edici etkisi dışında geciktirici tesiri de her iki tarafı mutlu etmektedir. Vega 100 hapı yardımıyla cinsel ilişki daha verimli hale gelmekte, Vega hapı yardımıyla oldukça ferdin cinsel hayatı renklenmektedir. Vega hapı hem de testosteron hormonlarının da salgılanmasını sağlamakta, erkeğin kendisini daha güçlü hissetmesini sağlamaktadır. Vega hap cinsel gücü artıran ilaç olarak gerçekten de etkili bir ilaçtır.

Vega hap etkileri

Vega hap etkileri ile birçok erkeğin cinsel yaşamını kurtaran bir haptır. Vega hap penisteki kan dolaşımını hızlandırarak penise giden kanı artırır ve penisi daha canlı, daha hareketli bir hale getirir. Vega hapı bu etkisi yardımıyla erkeği sabahlara kadar sürecek bir cinsel ilişkiye hazırlamaktadır. 

Vega hapın bir başka görkemli tesiri geciktirici olarak sağladığı etkidir. Vega hap bir geciktirici olarak her iki tarafı da mutlu etmektedir. Cinsel gücü artıran ilaçlar içinde bu nedenle Vega hapına Fosfodiesteraz 5 inhibitörü denmektedir. Çünkü Vega 100 hapları erken boşalmaya neden olan Fosfodiesteraz 5 enzimleri bloke etmekte ve bu sayede etkili bir gecikme sağlamaktadır.

Vega hap yan etkileri

Vega hap yan tesirleri açısından incelendiğinde cinsel ilişki ondan sonra baş ağrısı ve baş dönmesi, mide bulantısı, mide ekşimesi, bulanık görme, penis ağrısı, eklem ağrıları gibi yan tesir denebilecek sorunlara yol açabilmektedir. Vega hap alkolle birlikte kullanılması tavsiye edilmeyen cinsle ürünlerden birisidir. Vega hap bol su ile kullanılmalıdır. Vega hapın tesiri kadar yan tesiri de güçlüdür. Sadece şu da bilinmelidir ki Vega hapın yan tesirleri geçicidir. Hatta bu yan etkisinde bırakır çok azca kullanıcı da görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.