Gündem

Süt Sağma Makinesi

Süt Sağma Makinesi

1990 Yılında Amasya’da kurulmuş olan Nişancı Tarım, her geçen yıl kendini geliştirmiş ve dünya çapında kabul gören bir marka haline gelmiştir. İmalattan toptan ve perakende satış yapan şirket, uygun fiyat avantajı sunmasıyla da müşterilerin memnuniyetini kazanır. Yurt dışına yapılan ihracatlar, ülke ekonomisine de katkı sunar.

Firmanın üretim satışa sunduğu süt sağma makinesi çeşitleri web sitesinden görüntülenebilir. Küçükbaş ve büyükbaş hayvanların için ayrı ayrı tasarlanıp üretilen makinelerin yedek parça ve aksesuarları da aynı adresten temin edilebilir.

Diğer Tarım Makineleri

Firmanın üretip satışa sunduğu tarım makineleri sektörde ihtiyaç duyulabilecek her çeşidi ihtiva eder. Salça makinesi, çim biçme makinesi, yem ezme makinesi, yem kırma makinesi, elektrikli ya da benzinli tırpanlar, çapa makineleri, bahçe pompaları ilaçlama makinesi çeşitleri, hamur karma makinesi, meyve sıkma makinesi ve akla gelebilecek her türlü makine ve ekipman bulunabilir.

Ayrıca tüm bu makinelerin yedek parçaları ve ihtiyaç duyulacak aksesuarları da aynı adresten temin edilebilir. Yüksek fiyat kalite performansına sahip makineler hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir