Dekorasyon, Gündem

Kaldırım Sanatı

 Oldukça profesyonelce ürettikleri kaldırım taşlarında kullanışlı olmasına verdikleri önemin yanında estetiğe de önem vererek adeta sanat yaratıyorlar. Doğa olaylarına karşı dayanıklı ve kaliteli kaldırım taşları ile her türlü zemin için hizmet sunuyorlar.

 Uygun fiyat, kalite ve müşteri memnuniyetini göz önüne alarak ürettikleri kaldırım taşı ile profesyonelce hizmet sunmaya ve beğeni toplamaya devam ediyorlar.

 Ağırlık ve Ölçü

 Geniş kullanım alanına sahiparnavut kaldırım taşı 4×6, 6×8, 8×10 ölçülerindedir ve ağırlıkları ölçülere göre değişir. Örneğin 4×6 ölçüsünde ise ağırlığı 500-750 gram olarak hesaplanır.

 Taş Özellikleri

 Suyun ağaç köklerine daha kolay ulaşmasını sağladığı için çevre dostudur. Sel durumuna karşı dayanıklı ve rutubeti emici güce sahiptir. Bu nedenle arnavut kaldırım taşları yağışlı alanlarda ve nostaljik hava katmasından dolayı turistik yerlerde kullanımı uygundur.

 Taş seçenekleri

 Farklı seçenekler sunan firma pembe küp taşı, bergama granit taşı ve daha birçok taş gibi bazalt arnavut kaldırım taşı ile ilgili de hizmetlerini sürdürüyor. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri ile projelerinize uygun ve farklı üretimler de yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.