Gündem

İmplant Fiyatları

İmplant Fiyatları

Sağlık sektöründe geliştirilen yöntemler ömrün kaliteli geçmesini sağlıyor. Sağlık sektörü içerisinde yer alan ve giderek estetik cerrahi işlemleri geliştirilen çene, ağız ve diş tedavileri hastalara şifa kaynağı oluyor.

Diş Teli Fiyatları

Çene yapısının küçük ve dişler arasındaki alanın dar olması nedeni ile oluşan diş eğrilikleri kişinin psikolojisini olumsuz etkilemekte ve kişiler toplum içerisinde bu görüntü sebebi ile rahatsız olmaktadır. Bu soruna klinik ile yapılan görüşmeler sonucunda diş teli ile takılarak çözüm bulunuyor. Diş teli işlemi uzun bir süreç gerektirmekte ve diş teli fiyatları her yıl belli bir oranda artmaktadır.

Ortodontist

Diş hekimliğinde uzman olarak bilinen ve cerrahi müdahalelerde bulunan ortodondistler kliniğin ana kadrosunda yer almaktadır. Diş cerrahisi olarak bilinen bu alan ortodontist olarak tanımlanmakta ve klinik diş teli, implant, çene yapısı bozukluğu gibi işlemlerde ortodontistler ile başarılı sonuçlar elde etmektedir.

İmplant Fiyatları

Kısaca vidalı diş olarak tabir edilen ve ömürlük olan implant dişlerin yapımı da klinikte ortodondistler eşliğinde yapılmaktadır. Klinikimplant fiyatları konusunda gerekli desteği hastalarına sunmaktadır.

Ağız ve diş sağlığınız için tecrübesi, ekipmanı ve uzman personeli ile adından bahsettiren klinik tarafından yapılmalıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir