Gündem

Hurda Hizmetleri

Hurda Hizmetleri

Yılların getirdiği tecrübe ile beraber son teknolojiyi kullanarak hurda alım ve satım faaliyetlerini yürüten firma bu alanda kaliteli bir hizmet vermektedir. İstanbul hurda firması olarak her bölgede aktif bir şekilde faaliyet gösterir.

Her türlü sektöre hitap eden ve evlerde bulunan, işe yaramayan eşyaları alarak geri dönüşüme kazandıran firma hurda motor gibi alanlarda da faaliyet gösterir. İstanbul ve çevre illerinde alım satım işlemlerini müşterilerin bulunduğu noktaya giderek gerçekleştirir.

Hurda Alım ve Satım

Hurda alım işlemlerinde metal borsasının güncel fiyatlarından yararlanarak müşterilerine en iyi fiyatı sunan firma, güncel hurda fiyatları üzerinden alım ve satım işlemleri yapar. Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmetleri ile firmanın alanında uzman kadrosunu tercih edebilirsiniz. Sektörel ürünler ya da evinizde yer alan kullanmadığınız hurda ürünlerini firmanın web sitesine giriş yaparak iletişim bilgileri kısmından edineceğiniz bilgiler doğrultusunda satabilir ya da satın alabilirsiniz. Alınan ürünleri geri dönüşüme kazandırarak doğaya da fayda sağlayan firma, bu alanda her türlü sektörel hizmet de sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir