Gündem

Cepten Siteye Girin ve Aracınızı Kiralayın

 Seyahate çıkmadan önce kiralacağınız aracın rezervasyon işlemini mutlaka yapmalısınız. Kiralamada kısa sürede rezervasyon imkanı sunan bu web sitesi, kiralanan aracın fotoğrafını ve diğer bütün bilgilerini paylaşıyor. Kiralayacağınız aracı istediğiniz süre zarfında kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Trabzon havalimanı transfer sektöründe şirket öncü kuruluşlardan biridir.

 Kiralama Süresini Siz Belirleyin

 Kiralama gün sayısı müşterinin insiyatifine kalmıştır. Firma ister günlük olsun, ister aylık olsun, isterse yıllık olsun istediğiniz süre zarfında aracı kiraya vermektedir. Belirlediğiniz süre ile aracın kiralama ücreti çarpıldığı zaman ödeyeceğiniz miktar belirlenmektedir. Firma ödeme işlemlerinde esnek çözüm seçeneği sunmaktadır.

 Vip Transferde Lüks Araçlar Göz Kamaştırıcı

 Şirketin diğer bir hizmeti ise şoförlü araç kiralama seçenekleridir. Bu kategorideki vip tarzı araçların iç dizaynı özeldir. Deri koltuklar, LCD tv, buzdolabı ve full eklentiler en önemli özelliklerdir. Vip araçları profesyonel şoförler kullanmaktadır. Deneyimli olan transfer şoförleri işin uzmanı kişilerden oluşuyor ve istediğiniz adrese sizi bırakıyor. Havalimanından adrese veya adresten adrese transferde şirket oldukça başarılı ve hizmet kalitesini güncellemeye devam ediyor

 Şoförlü Araçlarla Rüya Gibi Yolculuk Başlıyor

 Araç kiralamada firma ekonomik çözümler de sunuyor. İndirimli kampanyalı kiralama seçenekleri güncel fiyatlara sahiptir. İstediğiniz otomobili uygun fiyata kiralayabileceğiniz bu sitede ayrıca şoförlü özelliklere sahip oto kiralama hizmeti de sunuluyor. Bu hizmet transfer hizmeti olarak bilinmektedir. Bu hizmette ultra lüks özel tasarımlı vip araçlarla seyahat imkanı elde ediyorsunuz. Bu hizmette en önemli avantaj lüks ve konforlu araçta sadece yolcusunuz. Aracı firmanın elemanı sürüyor. Adresten adrese veya havalimanından sizin belirttiğiniz adrese transfer hizmetiyle konforlu bir yolculuk için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

 Her Türlü Aracı Sitede Bulmak Mümkün

 Kiralamada firma gün sayısını ve araç modelini dikkate almaktadır. Segment özelliği kiralama ücretini belirlemektedir. Full özellikler, otomatik özellikler, otomatik vites özellikleri ve aracın markası araç kiralama fiyatının belirlenmesinde önemli rol oynayan etkenler içerisinde yer almaktadır.

 Özel bir araçla tatilde veya iş seyahatinde istediğiniz gibi gezmek istiyorsanız sitedeki araçları değerlendirebilirsiniz. Firma ticari, otomatik vitesli, ekonomik, minibüs, jeep, arazi aracı ve sedan türü araçlardan istediğinizi kiralama imkanı sunmaktadır.

TrabzonCar Araç Kiralama ve Havalimanı Transfer Hizmetleri

7/24 Rezervasyon ve İletişim Hattı: +90 530 683 10 00

E-Posta Adresi: info@trabzoncar.com

Resmi Web Sitesi: www.trabzoncar.com

Adres: Trabzon Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali, Konaklar Mahallesi, Ortahisar 61010 Merkez/Trabzon, TÜRKİYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir