Gündem

Bitkisel Geciktirici Spreyler

Bitkisel geciktirici spreyler ile erken boşalma problemini sonsuza kadar hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Hızlı ve etkili bir çözüm ile artık cinsel ilişkide hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Erkeklerin seks hayatında büyük sorun olan erken boşalma güvensizlik, başarısızlık hissi, hayal kırıklığı, özgüven kırılması gibi birçok konuda sorun çıkarmaktadır. Ancak geciktiriciler sinirsel hücreleri adeta dondurarak penisin daha uzun süre dik kalarak işlevselliğini korumasını sağlıyor. 

Bitkisel Geciktirici Spreyler İşe Yarıyor Mu?

Kullandığınız bitkisel geciktirici spreyler penis üzerinde sinir hücrelerinin uyarılmasını engelliyor. Bu sizin cinsel ilişkinizden alacağınız zevke mani olmadan erken boşalmanızı engelliyor. Erken boşalma sorunu size sertleşme sorunlarını miras bırakır. Bu geciktirici spreyler ile tüm bu problemleri yaşamamanız için elinize bir fırsat geçiyor. Katkı maddesi tamamen doğal bileşenlerden oluşan mucizevi sprey sayesinde orgazm sürenizi 30 ile 45 dakika aralığına çekebiliyorsunuz. Uzun soluklu bir seks hayatı yaşamak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz. 

Bitkisel Geciktirici Spreylerin Kullanımı ve Fiyatları

Bitkisel geciktirici sprey kullanımı oldukça basittir. Spreyi dik konumda tutarak penis başından gövde kısmına doğru püskürtüyoruz. İstek doğrultusunda spermlerin çıkış noktası testislere uygulanabilir. Kesinlikle cildi tahriş eden bir yapısı bulunmamaktadır. Bazı kullanıcılar uzun ilişkiler yaşadıklarını ancak peniste tahrişe yol açtığını söylemektedir. Bu 45 dakikalık ilişki periyotlarındaki sürtünmeden kaynaklanmaktadır. Bitkisel geciktirici sprey fiyatları 59 TL ile 169 TL arasında online eczane satış sitelerinde marka ve çeşitlerine göre değişkenlik gösteriyor. 

En uygun geciktirici sprey fiyat ve kampanyaları için online satış yapan eczane sitelerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ekol ecza sitesi orijinal geciktirici ürünleri en cazip fiyatları ile sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir. Tamamı bakanlık onaylı cinsel sağlık ürünlerine en hızlı ve güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.