Gündem

Bilet Bulma Platformu

 Yolculukları için bilete ihtiyaç duyan insanların güzergahlarına uygun bileti bulmak için zaman harcaması gerekiyor. Bilet bulma platformu olarak varlı sürdüren site insanlara kolay şekilde aradıkları biletleri bulma imkanı sunuyor. Üstelik siteyi inceleyen kişiler feribot bileti gibi bilet karşılaştırması yaparak aradıkları bileti uygun fiyatlarda bulma imkanına kavuşuyorlar.

 Sitede Bulunan Bilet Türleri

 Web sitesi farklı yolculuk türleri için biletlere ulaşımı kolaylaştırıyor. Siteyi kullanan kişilerin bulabilecekleri bilet türleri arasında uçak, otobüs, feribot ve etkinlik bileti bulunuyor. Bilet arayan kişiler güzergah belirleyerek kısa sürede istedikleri bilete ulaşarak online ödemelerini gerçekleştiriyorlar. Ayrıca etkinliklere katılmak isteyen kişiler ilgili etkinlik biletini de bularak keyifli zaman geçirme imkanı buluyorlar.

 Toplu Taşıma Hizmetleri

 Site bilet satışına ek olarak toplu taşıma üzerine de hizmet sunuyor. Bu hizmetler talimat sorgulama ve istanbulkart dolum hizmetlerinden oluşuyor. Kart kullanan kişiler siteyi kullanarak güvenli şekilde dolum işlemini gerçekleştiriyorlar. Talimat sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler ise talimat numarası ve eposta girerek sorgulama yapıyorlar.

 Güvenli Alışveriş Fırsatı

 Site üzerinden bulunan biletler 3D Secure güvencesiyle ödeniyor. Böylelikle internet ortamının güvensizliği ile karşılaşmayan kişiler istedikleri seyahati sorunsuz gerçekleştiriyorlar. Site bilet satın alma imkanı sunmanın dışında müşterileri için araç kiralama imkanı da sunuyor. Bu sayede kişiler istedikleri yere kiraladıkları araçlarla gidiyorlar. Araçları kiralama isteyenler güzergah ve araç modeli seçme imkanına sahip oluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri