Gündem

Anıl Uzun

 Anıl Uzun

Anıl Uzun kendini çevresindeki güzellikleri fotoğraflamaya adayan biridir. Kendini fotoğrafa ve fotoğrafcılığa adayananıl uzunbirçok kişisel eğitim de veriyor. Fotoğrafçılıkla ilgili terimleri sizler için açıklayarak fotoğrafçılığa adım atmanızı sağlıyor.

Fotoğrafçılığın temeliyle ilgili birçok bilgilendirici yazısı bulunan anıl uzun farklı videolarla bunları desteklemiştir. Eğitici bir sayfası bulunuyor. İngilizce ve Türkçe olarak sayfanızı ayarlayabilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi seven ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen adaylar mutlaka sitesini ziyaret edip yazdıklarını okumalıdır

Fotoğrafçılığın Temelleri

Fotoğrafçılığın temellerini bir deanıl uzuntarafından dinlemeniz gereklidir. Farklı bakış açısıyla ve farklı fotoğraf teknikleriyle meraklılarına iyi bir tanıtım sunuyor. Öncelikle bu işi tutku ve aşkla yapmanız gerektiğini savunur. Bir işi yapmak için önce o işi sevmeniz gerektiğinin arkkasındadır. Sonra her şeyin mümkün olduğunu söyler.

Fotoğrafın 3 Şediti

Öncelikle bir objeyi odak noktanıza alın. Her şey onun etrafında gelişsin. Fotoğrafcı kulüplerine üye olun. Son olarak yakın çekim yapmaktan çekinmeyin. Sizlere anıl uzun tavsiyeleri bunlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir